היתרונות של ספא

ספא בירושלים מבצעים

בשנים האחרונות עם ישראל נהנה יותר ויותר בטיפולי ספא, עיסויים ומגוון סוגי טיפולים לגוף ולנפש. אם בעבר לא היה נפוץ בקרב הישראלים עיסויים וטיפולי גוף, היום אין אחד שלא עושה עיסוי לפחות פעם או פעמיים בשנה.

 

במקביל לעלייה בביקוש לטיפולים ועיסויים, חלה עלייה צפויה בכמות המטפלים ובכמות מכוני הספא. היום אפשר למצוא הרבה מאד מטפלים בקליניקה אישית ביתית קטנה, לא מעט מכוני ספא קטנים במרכזי הערים וכמובן מרכזי הספא המובילים בבתי המלון, אשר נותנים שירות לאורחי המלון וללקוחות חיצוניים גם יחד.

 

יתרונות הטיפול בספא

 

אז מה בכלל נותן לנו טיפול ספא? למה אני צריך ללכת למעסה פעם בכמה זמן?

טיפול ספא מרגיע את הגוף, ולעתים קרובות גם מרגיע את הנפש. כמובן שהכל תלוי בסוג הטיפול, אולם באופן כללי ניתן להגיד כי מרבית העיסויים מטרתם להרגיע את הגוף והשרירים, להביא לאיזון של הגוף ולהמריץ שירים רדומים.

 

מלבד הערך הגופני הברור, יש לעיסוי גם השפעה גדולה על הנפש שלנו. לא סתם במרבית העיסויים האור מעומעם ויש מוזיקת רקע שקטה ופכפוכי מים. גם הטמפרטורה בחדר הטיפול היא באזור ה- 24 מעלות במטרה שנרגיש נוח ושלא יהיה חם או קר. האור החלש, המוזיקה והמזג האוויר הנוח מביאים את הגוף ואת הנפש למצב של רגיעה, לשעה (או יותר) של מנוחה למוח, הנאה ושלווה.

 

כמובן שלקהלי יעד מיוחדים יש יתרונות גדולים בטיפול ספא. ספורטאים צריכים את העיסוי על מנת לשחרר שרירים ולהכין את הגוף לאתגר הבא. נשים בהריון צריכות עיסויים מסוימים על מנת להמריץ את מחזור הדם ואנשים לחוצים במיוחד זקוקים לעיסוי על מנת להירגע ולהיכנס לשלוות נפש.

 

לסיום, טיפול ספא איכותי הוא פינוק שלא כדאי לוותר עליו והוא ירגיע את הנפש ויעשה טוב לגוף.

אם הגעת לפה, אולי אולי יעניין אותך המאמר בנושא היתרונות של ספא. למאמר לחץ כאן >>>

עיסוי בירושלים
ספא בירושלים - האלמנט החמישי

להזמנות חייגו  053-938-5243

ספא האלמנט החמישי | מלון קראון פלזה ירושלים